انتخاب و تجلیل از استاد ارجمند جناب آقای دکتر فتوت به عنوان عضو هیات علمی برجسته دانشگاه از سوی بنیاد دانشگاهی فردوسی

طی مراسم ویژه ای که با حضور جمعی از مدیران دانشگاه، هیئت امنا، هیئت مدیره و دست اندرکاران بنیاد دانشگاهی فردوسی در روز پنج شنبه 22 مهر ماه جاری برگزار شد، از آقای دکتر امیر فتوت عضو محترم هیئت علمی گروه آموزشی علوم خاک دانشکده کشاورزی، به عنوان عضو هیئت علمی برجسته دانشگاه در سال 1399، تجلیل به عمل آمد.  فعالیت های تاثیر گذار، مشارکت مسئولانه و قابل تحسین ایشان در گسترش علم آموزی و دانش اندوزی، همچنین  علاقه و تعهد مشارالیه به امور نیک اندیشانه و خیرخواهانه، بنیاد دانشگاهی فردوسی را بر آن داشت تا ایشان را به عنوان عضو هیئت علمی برجسته سال انتخاب و به جامعه دانشگاهی معرفی کرده و لوح تقدیر، نشان فردوسی و جایزه اهداء نماید. شایان ذکر است که ایشان در کمال فروتنی، جایزه خود را که شامل تعدادی سکه بهار آزادی بود، به امر مبارک تجهیز آزمایشگاه های گروه آموزشی خاکشناسی و حمایت از دانشجویان اختصاص دادند. با عرض تبریک به جناب آقای دکتر فتوت، این رفتار ارزشمند و سخاوتمندانه را تحسین کرده و ارج می نهیم.
گفتنی است بنیاد دانشگاهی فردوسی موسسه ای عام المنفعه و مستقل از تشکیلات رسمی دانشگاه فردوسی مشهد است که در سال 1383 با هدف کمک به اعتلای دانشگاه فردوسی مشهد و حمایت از دانشجویان، تحقق سایر اهداف خیرخواهانه با جلب مشارکت و کمک های مردمی تأسیس شده است. این بنیاد علاوه بر ساخت خوابگاه های متعدد، کمک به دانشجویان بی بضاعت و سایر فعالیت های نیکوکارانه، همه ساله از دانشجویان برتر هر رشته و یک عضو هیئت علمی، که در یکی از شاخه های چهارگانه علمی دانشگاه بالاترین امتیازات علمی و اثرگذاری اجتماعی را داشته باشد، تجلیل بعمل می آورد.
خاطرنشان می شود تقدیر از عضو هیأت علمی برجسته از محل درآمد آپارتمان واگذاری شده نیک اندیش ارجمند، مهندس فقیه زاده انجام می شود که این امر در جهت اعتلای دانشگاه است.
 

تصویر لوح بنیاد فردوسی


1400072403

اخبار دانشکده