این خبر تکمیل می شود ...

  • هفته بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت هفته سرآمدی آموزش در دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد

همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت هفته سرآمدی آموزش، فعالیت های ارزنده ای از سوی هیئت رئیسه دانشکده، بویژه حوزه معاونت آموزشی و فرهنگی، تدارک و اجرا گردید:

  • در طلیعه این هفته، روز سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ به مناسبت سالروز شهادت استاد مطهری و روز بزرگداشت مقام معلم و استاد، مراسم تقدیر از استادان نمونه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار گردید.

در این مراسم که دکتر زلفی گل، وزیر و سایر مقامات وزارت علوم در آن حضور داشتند، در میان ۵۲ عضو هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از دو عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد از جمله دکتر سید محمدعلی رضوی استاد گروه آموزشی علوم و صنایع غذایی دانشکده به عنوان استاد نمونه کشوری تقدیر به عمل آمد. این موفقیت را به همه اعضای دانشکده، بویژه به همکار گرانقدر، جناب آقای دکتر سید محمد علی رضوی تبریک می گوییم.

دکتر سید محمدعلی رضوی

  • برگزاری دورهمی و نشست صمیمانه، با دعوت و حضور اساتید پیشکسوت دانشکده در بعد از ظهری دلنشین در ساختمان تحصیلات تکمیلی دانشکده.

دورهمی اساتید پیشکسوت اردیبهشت 1402دورهمی اساتید پیشکسوت اردیبهشت 1402دورهمی اساتید پیشکسوت اردیبهشت 1402

جشن آموزش اردیبهشت 1402جشن آموزش اردیبهشت 1402جشن آموزش اردیبهشت 1402جشن آموزش اردیبهشت 1402جشن آموزش اردیبهشت 1402

جشن آموزش اردیبهشت 1402جشن آموزش اردیبهشت 1402جشن آموزش اردیبهشت 1402جشن آموزش اردیبهشت 1402جشن آموزش اردیبهشت 1402

  • برگزاری چندین نوبت مراسم درخت کاری و نامگذاری برخی ساختمان ها و ابنیه، به منظور یادبود اساتید نامدار و فقید، در حاشیه ساختمان های گروه های آموزشی دانشکده، با حضور خانواده ها و همکاران آن عزیزان.

درختکاری اردیبهشت 1402درختکاری اردیبهشت 1402

  • برگزاری ضیافت صمیمی صبحانه، طی دو نوبت با حضور اعضای هیئت علمی، کارشناسان و کارکنان کلیه بخش های دانشکده، و همه گروه های آموزشی در تاریخ های دوشنبه مورخ 25 اردیبهشت و سه شنبه 2 خرداد 1402.

صبحانه اعضای دانشکده اردیبهشت 1402صبحانه اعضای دانشکده اردیبهشت 1402صبحانه اعضای دانشکده اردیبهشت 1402صبحانه اعضای دانشکده اردیبهشت 1402

  • علاوه بر رویدادهای مربوط به هفته سرآمدی آموزش، پدیده طوفان در روزهای پایانی اردیبهشت و وزش طوفان غیر منتظره، باعث انهدام چندین درخت نسبتا کهنسال در محوطه دانشکده گردید، تلاش شبانه همکاران اداره امور عمومی و فضای سبز دانشگاه برای جمع آوری و کاهش مخاطرات این اتفاق ستودنی بود.

طوفان اردیبهشت 1402طوفان اردیبهشت 1402

اخبار دانشکده